Вставка ювелірного каменю

Ювелірні прикраси допомагають створити непередаваний образ та стиль. А особливо оригінально можна прикрасити вишуканий виріб різноманітністю дорогоцінного каміння.

Але прикраси з каменем мають свої особливості догляду. І, на жаль, першими при носінні можуть вимагати ремонт саме місця вставки дорогоцінного каменю. В іншому випадку це може призвести до втрати вишуканого каменю.

Що робити, якщо камінь випав із прикраси?

1) Перше, що ми порекомендуємо в даній ситуації – звернутися до ювелірного салону, в якому ви придбали прикрасу. Якщо гарантійний термін діє, то в даному салоні повинні здійснити експертизу прикраси. Про це зазначено у ст.18 із захисту прав споживача. Експертиза може показати, що камінь був прикріплений неналежним чином. У цьому випадку вам зобов'язані вставити камінь, що випав, безкоштовно. Звичайно, якщо камінь випав з вашої вини, то за послугу вставки каменю потрібно буде заплатити. У будь-якому випадку, звернувшись до ювелірного салону, ви зможете вирішити питання.

2) Навіть якщо гарантійний талон давно втрачений або ви впевнені, що термін гарантії минув, то знайте, що в нашій ювелірній майстерні вам у короткий термін зроблять підбір та вставку каменю, що випав, у ювелірну прикрасу.

3) Важливо пам'ятати, що в жодному разі не потрібно намагатися вставити дорогоцінний камінь в прикрасу самостійно за допомогою різних типів універсальних клеїв. Цим ви можете нашкодити ювелірній прикрасі, навіть досвідчений ювелір вже не зможе вам допомогти.

Як здійснюється вставка каменю в ювелірну прикрасу?

Вставка дорогоцінного каменю в ювелірну прикрасу, швидше за все, буде здійснюватись у вашій присутності. Якщо камінь не втрачено, то процедура не триватиме багато часу. У нашій майстерні працюють найкращі ювеліри Херсона та Херсонської області. Процедура вставки каменю буде якісною, оперативною та з гарантією.

Але в деяких випадках ювелір зможе здійснити процес вставки каменю протягом кількох днів:

- Якщо здійснюється підбір і ставка рубіна, сапфіру, смарагду, що випав, то ювеліру може знадобитися до 4 днів, оскільки робота вимагає уваги і зосередженості;

- Також при підборі кольорового каміння потрібен певний час, щоб знайти потрібний колірний відтінок.

Вартість вставки каменю в ювелірну прикрасу в Херсоні

У нашому салоні фахівці зможуть здійснити ремонт ювелірних виробів за найвигіднішими цінами в Херсоні. Ціна даної ювелірної послуги складатиметься залежно від розміру та якості каменю.

Є питання?