Зменшення ювелірного ланцюжка

Не завжди можна легко підібрати ланцюжок за розміром. І тому часто звернення до ювелірного майстра пов'язане із коригуванням потрібного розміру. Крім цього, ланцюжок може бути подарунком, що ускладнює відповідність його розміру потрібним параметрам. Так, і приміряння в ювелірному салоні не завжди допомагає. Змінюються ваші уподобання в носінні прикрас. І часто трапляється, що ланцюжок хочеться вкоротити.

Процедура ця не складна, але потребує втручання досвідченого ювелірного майстра. На відміну від подовження ланцюжка, коли майстер може відмовити у послузі – наприклад, коли потрібно доповнити місце з візерунком, ексклюзивним плетінням. При зменшенні ланцюжка подібних складнощів не буде.

Наші майстри надають будь-які види ремонту ювелірних виробів по Херсону та Херсонській області. Зменшення ювелірного ланцюжка не виняток. Наші ювеліри виконають роботу з коригування довжини вашого ланцюжка швидко та якісно.

Зменшення ланцюжка в ювелірному салоні

Що важливо пам'ятати при зверненні до ювелірного салону для зменшення ланцюжка?

  1. 1) Ви повинні знати точну вагу ювелірного виробу. Адже ланцюжок стане менше за вагою. Вам повернуть готовий ланцюжок та елементи, що були зняті. Не забудьте перевірити вихідну вагу.
  2. 2) Процедура ця вимагає великих витрат часу. Майстер вправно зніме непотрібні ланки і акуратно запаює елементи, що з'єднуються. Часто ця процедура виконується при клієнті і триває трохи більше півгодини.
  3. 3) У салоні ви можете скористатися приміркою і показати майстру: якої точної довжини повинен вийде ланцюжок.

Ремонт ланцюжка у нашому ювелірному салоні

Але все-таки перед тим як віддати ланцюжок ювеліру - уважно все обдумайте. Зараз стали в моді багатошарові ланцюжки, а це допоможе вам використати ювелірну прикрасу без змін. В ідеалі, краще не змінювати прикрасу після покупки. Так воно максимально довго прослужить вам.

До того ж модні тенденції носіння ювелірних прикрас постійно змінюються і, можливо, через пару років ланцюжок даної довжини знову буде актуальним. Але збільшити довжину ланцюжка набагато складніше, ніж укоротити. У цьому випадку ми рекомендуємо зберегти віддалені елементи ланцюжка, тоді надалі буде можливість відновити початкову довжину.

У нашому салоні здійснюються будь-які замовлення ремонту ювелірних виробів по Херсону та Херсонській області. У нас працюють найкращі ювеліри Херсона, а на всі види ремонту надається гарантія якості.

Є питання?