Реставрація ювелірних виробів у Херсоні

Реставрація ювелірного виробу – це вид ремонтних робіт, який спрямований на відновлення певного елемента конструкції моделі чи відсутнього орнаменту. Якщо Ви мешканець Херсону, то могли спостерігати широке розмаїття виробів у каталозі нашого ювелірного магазину. Наші майстри зможуть виконати якісну реставрацію будь-якої з цих ювелірних прикрас.

Ювелір нашої майстерні зможе проконсультувати вас про варіанти реставраційних рішень, а лише потім за вашою згодою приступить до роботи. Іноді для проведення робіт із реставрації необхідно залишити виріб у салоні на деякий час. У цьому випадку вам буде видано квитанцію з параметрами виробу, який ви залишаєте.

Після реставраційних робіт майстер здійснить професійне чищення та полірування вашого виробу, які повернуть йому початковий блиск та сяйво. Наші майстри працюють оперативно, якісно та з гарантією високої якості.

Переваги професійної реставрації ювелірних виробів:

  • - З вашою окрасою працюватимуть ювеліри з профільною освітою та великим досвідом роботи;
  • - Ви можете отримати безкоштовну консультацію щодо ремонту та реставрації вашого виробу;
  • - Вам буде запропоновано прозорий ремонт та реставрацію вашої прикраси, де на всіх етапах робіт питатиметься ваша згода;
  • - У ситуаціях, коли у вас немає можливості прийти на очну консультацію до нашого майстра, ви можете звернутися до адміністратора та отримати онлайн-консультацію – для цього необхідно буде відправити фото, де добре видно поломку прикраси і зателефонувати в салон у вказаний час.

Вартість реставрації ювелірних виробів

Важко спрогнозувати вартість конкретного виду реставрації. У цьому процесі все дуже індивідуально. Але важливим є те, що досвідчений ювелір зможе запропонувати вам кілька варіантів рішень. І, звісно, ​​попередить, якщо реставрація ювелірного виробу неможлива.

Наш ювелірний салон надає всі можливі варіанти ремонту ювелірних виробів по Херсону та Херсонській області. У випадку, якщо ви не зможете відвідати наш салон для очної консультації, то ми рекомендуємо звернутися до адміністратора для отримання онлайн-консультації. Для цього потрібно буде надіслати фото, на яких чітко видно поломку. Далі потрібно буде зателефонувати в обумовлений час.

Є питання?