Ремонт і заміна ювелірного замку у Херсоні

Ювелірні прикраси створюються в оригінальному стилі, а застібки на ексклюзивних моделях найчастіше відповідають обраному стилю: вони акуратні, не химерні та практичні.

Але навіть надійні застібки мають властивість ламатися. І виправити застібку в домашніх умовах неможливо, тому вам варто звернутися до майстра з ремонту ювелірних прикрас. Одні з найкращих ювелірів Херсона та Херсонської області працюють у нас, та з радістю здійснять якісний ремонт будь-яких ювелірних виробів.

На що важливо звернути увагу при купівлі виробу із застібкою?

  1. 1) Сама застібка має бути туга, а ось її деталі повинні легко і плавно рухатися;
  2. 2) Застібка має добре вписуватися в дизайн прикраси;
  3. 3) На застібці не повинно бути нерівностей, шорсткості та інших дефектів, які можуть створити незручність при носінні;
  4. 4) Сам замок повинен легко відкриватися, Ви повинні відчути зручність у носінні.

Види ювелірного замку та способи його ремонту

На різних видах ювелірних виробів використовують різні види замків та застібок.

Для тонких ланцюжків використовують шпренгельний замок із клямкою на пружині. Цей вид замку виготовляється машинним способом. Замок став дуже затребуваним, але також може зламатися.

Для виробів із великою масою використовують застібку під назвою карабін. Цей міцний замок проходить ручне складання, тому при поломці, а зазвичай ламається пружинний механізм замку, можна просто поміняти його на новий. Звичайно, поломка може бути серйознішою, але досвідчений ювелірний майстер завжди підкаже: чи варто ремонтувати ювелірний замок або його краще поміняти.

Ще один популярний вид замку – це гачковий. Його ремонт здійснюється легко та швидко. Зазвичай ювелір перевіряє замок на наявність тріщин, розривів та різноманітних дефектів. Далі фахівець із ремонту замінює замок чи окремі його деталі.

Що важливо знати про ремонт/заміну ювелірного замку?

  • - Часто буває так, що маса нового замку більша за попередній, тоді слідує доплата;
  • - після ремонту ви захочете забрати старий замок, потрібно буде заплатити за новий варіант застібки та її заміну;
  • - Ручна робота при ремонті завжди буде дорожчою: важливо це враховувати;
  • - Грамотний ювелір має запропонувати різні варіанти ремонту за бюджетом, а ви, відповідно, вибрати найбільш підходящий для вас.

У нашому ювелірному магазині на вас чекають найлояльніші ціни на ремонт виробів по Херсону та Херсонській області. А на всі види ремонту буде надано гарантію якості.

Є питання?