Виправлення ювелірної каблучки

Дорогі ювелірні прикраси часто цінуються як пам'ять. Це може бути подарунок від близької людини. Або цінна реліквія, яка передавалася з покоління до покоління. А особливого значення набувають каблучки. Каблучка на руці не тільки підкреслює Ваш статус, а й несе важливе смислове навантаження про його господаря.

Обручки пов'язані з особливо важливим статусом людини. А випадкова втрата обручки може спровокувати гаму неприємних суперечок у подружній парі. І це лише через погане знамення.

Але саме обручки часто стають непридатними – вони згодом втрачають форму. Саме тому ми рекомендуємо вам не поспішати із заміною каблучки. Досвідчений майстер легко відновить первісний вигляд Вашого ювелірного виробу. Ми зможемо допомогти Вам з якісним ремонтом будь-якої ювелірної прикраси по Херсону та Херсонській області!

Чому ювелірні каблучки втрачають початкову форму?

Не всі ювелірні каблучки виготовляються у зручній та практичній формі. Деякі дизайнерські моделі підкорюють своїм оригінальним виглядом, але створюють незручності при носінні. При цьому в місцях найчастішого зіткнення починають утворюватися деформації. Це неестетичні вм'ятини, які можуть впадати у очі.

Які причини частої деформації ювелірного кільця:

  • - Якість ювелірного матеріалу – на жаль, на якісному металі дуже швидко з'являються деформації та вм'ятини;
  • - Носіння кільця при специфічних видах діяльності - робота на виробництві, робота зі специфічним інвентарем піддає ювелірний виріб надмірному тиску;
  • - Незручна для носіння форма кільця – кільця з хитромудрими візерунками, загостреними формами, тонкими переходами частіше, ніж кільця правильної геометричної форми, деформуються – при покупці важливо це пам'ятати.

Але головне, важливо пам'ятати, що ситуації деформації кільця в основному трапляються через сильний тиск або дії високих температур.

Вартість виправлення каблучки ювеліром у Херсоні

Досвідчений майстер швидко та якісно зможе відновити деформовану ювелірну каблучку. Вартість робіт з виправлення каблучки буде пов'язана зі складністю деформації. Але також ціна правки каблучки залежатиме від моделі самої прикраси: чим більше дорогоцінного каміння на каблучці й чим складніший малюнок, тим, відповідно, дорожче буде робота майстра.

Ремонт ювелірних виробів у Херсоні та Херсонській області – це не найдешевше задоволення! Але давайте пам'ятати, що це копітка праця фахівця рідкісної професії. А відновлення дорогої серцю ювелірної прикраси точно варте того!

Є питання?