Полірування ювелірних прикрас у Херсоні

При виборі ювелірного виробу нам здається, що головне це оригінальний дизайн моделі. Але було відмічено, що благородний блиск металу – це важливий критерій вибору вишуканої цінності. Освітлення ювелірного салону підкреслює привабливий блиск будь-якої прикраси, створене грамотним майстром. Але також важливий дбайливий догляд за ювелірними цінностями, тоді прикраса виблискуватиме довгі роки.

Як майстри ювелірної справи досягають вишуканого блиску прикрас?

Створення ювелірної оздоби – це багатоетапний, комплексний процес. Після того, як майстер отримав литу форму прикраси, слідує етап шліфування поверхні прикраси. Саме на цьому етапі ювелір може створити невимовний блиск прикрасі.

Набуттю привабливого блиску ювелірного виробу сприяє 3 етапи оздоблювальних робіт:

  • 1) Шліфування допомагає створити точну форму виробу та максимально вирівняти поверхню;
  • 2) Галтівка є комплексним процесом очищення поверхні моделі із застосуванням спеціального обладнання;
  • 3) Полірування допомагає зробити прикрасу неймовірно гладкою і сліпуче блискучою за допомогою спеціального полірувального верстата.

Як зберегти блиск прикраси?

Згодом будь-який дорогий метал тьмяніє. І це не стільки проблема неакуратного носіння, адже навіть при дбайливому носінні ви не застраховані від контакту ваших прикрас з різними видами поверхонь і впливу високих температур.

Щоб зберегти початковий блиск і сяйво, слід дотримуватися нескладних правил і забезпечити професійну чистку виробу:

  1. - Варто знімати прикраси перед побутовими процедурами, пов'язаними із застосуванням агресивних засобів для чищення, під час спортивних занять, при відпочинку в лазні або сауні;
  2. - Слід звернути увагу на те: чи правильно підібрано місце зберігання ювелірних прикрас – це має бути місце, яке захищене від прямих сонячних променів та вологи, де вироби не стикаються один з одним;
  3. - Не рідше ніж раз на рік слід віддавати прикраси на професійне чищення в ювелірний салон, де майстер зможе видалити забруднення з найважчих місць і здійснити ювелірне полірування виробу - тільки професійне чищення поверне виробу початковий блиск.

Наші майстри виконують ремонт ювелірних виробів по Херсону та Херсонській області, а також здійснюють професійне чищення будь-яких ювелірних прикрас.

Є питання?